Copyright by K.K. Sobek 2013
Absolwenci - rok ukończenia szkoły 2015

Studniówka     Pożegnanie absolwentów     

                                             
klasa III a
      1.   Adach Zuzanna Julia
      2.   Chrobak Eliza Anna
      3.   Dziedzic Kamila Katarzyna
      4.   Gramza Dominika
      5.   Gruszecka Adrianna
      6.   Kampe Mateusz Jakub
      7.   Kosińska Marta
      8.   Krzyżanek Bartosz Ryszard
      9.   Lambryczak Patrycja Hanna
      10.   Lisek Marianna Krystyna
      11.   Ludek Marta
      12.  Macioszek Mateusz
      13.  Malinowska Agnieszka Ewa
      14.  Matuszak Anna
      15.  Mroczkowska Martyna Halina
      16.  Ordecka Kinga
      17.  Orlikowski Artur
      18.  Piwowarczyk Aleksandra Maria
      19.  Płóciniak Patrycja
      20.  Sommer Tomasz
      21.  Torczyński Damian Roman
      22.  Wolniewicz Jakub
      23.  Wójtowicz Kaja Dominika
      24.  Żurek Paulina

klasa III b
      1.   Bukalski Jakub Tomasz
      2.   Golon Maciej Rafał
      3.   Gościańska Weronika Wiktoria
      4.   Hała Dariusz Adam
      5.   Handke Michał
      6.   Kamiński Dawid
      7.   Kowalski Marcin Wojciech
      8.   Kowalski Michał Norbert
      9.   Kwiatkowska Barbara Cecylia
      10.  Matysiak Marta Joanna
      11.  Nowicki Marek
      12.  Pernak Michał Rafał
      13.  Petrykowski Adam Piotr
      14.  Piechowiak Jakub Patryk
      15.  Skwarek Mateusz Ignacy
      16.  Święcicki Albert Piotr
      17.  Walczak Michał Krystian
klasa III c
      1.   Bastrzyk Marcin Arkadiusz
      2.   Bącela Aleksandra
      3.   Bocek Kacper Paweł
      4.   Bodzek Sebastian Jan
      5.   Burchardt Stanisław
      6.   Celler Aleksandra
      7.   Chwiałkowski Patryk Filip
      8.   Górny Szymon Piotr
      9.   Jacewicz Alicja
      10.  Kaczmarek Mateusz Stanisław
      11.  Książkiewicz Adrian
      12.  Materna Anna Magdalena
      13.  Muszyński Jacek Stanisław
      14.  Ogiba Szymon Rafał
      15.  Oleszak Julia
      16.  Tupaj Weronika Anna
      17.  Twardy Joanna
      18.  Wieczorek Artur Mikołaj
      19.  Włodarkiewicz Łukasz
      20.  Ziółkowski Krystian Krzysztof
      21.  Żok Mateusz
klasa III d
      1.   Gozzini Valentina Alice
      2.   Gimzicka Patrycja
      3.   Kaczmarek Paulina
      4.   Kamiński Piotr Mikołaj
      5.   Karolczak Maria
      6.   Kotapski Krystian Waldemar
      7.   Kozanecka Weronika Barbara
      8.   Koźlicki Tomasz Piotr
      9.   Kurkiewicz Adrianna
      10.   Michalczyk Anna Maria
      11.   Mikołajczak Dobrochna Kinga
      12.  Mikuła Hanna
      13.  Molata Adrianna
      14.  Obst Monika Katarzyna
      15.  Piechocki Wojciech Paweł
      16.  Plewińska Martyna
      17.  Pogorzelska Agnieszka Marta
      18.  Pruss Antonia Monika
      19.  Romańska Eliza
      20.  Stępień Patrycja Maria
      21.  Szczodrzyńska Olga Anna
      22.  Szyfter Anna

absolwenci_2015