Copyright by K.K. Sobek 2013
SKT - rajd rowerowy 09.2015r.

Plan lekcji

Już wkrótce

Absolwenci - ankieta

Absolwencie XV LO
Prosimy wypełnij ankietę!

ANKIETA

Przekaż 1%

W ramach akcji „1% dla mojej szkoły” rodzice i sympatycy naszej szkoły mogą przekazać 1% kwoty swojego podatku
w rozliczeniu rocznym PIT.

27 września wybraliśmy się na pierwszy w tym roku szkolnym rajd rowerowy. Gościnnie na wyprawę wyruszyły z nami pani wicedyrektor Aleksandra Dymska oraz nasza polonistka - pani Beata Żukowska. Zebraliśmy się wszyscy pod szkołą o godzinie 10:30. Piękny, słoneczny jesienny poranek wprost zachęcał do jazdy na rowerze.
Pełni energii i dobrego humoru wyruszyliśmy więc spod naszego liceum. Najpierw dojechaliśmy do ścieżki rowerowej, która doprowadziła nas wprost do Parku Wodziczki.
Następnie przejechaliśmy przez Park Sołacki i przemierzaliśmy szlak rowerowy prowadzący brzegiem Jeziora Rusałka. Kilka kilometrów dalej znajdował się cel naszego rajdu – plaża nad Jeziorem Strzeszyńskim. Gdy tam dojechaliśmy, usiedliśmy na ławkach aby odpocząć. Było to idealne miejsce na zjedzenie drugiego śniadania.
Gdy wszyscy się posili, rozpoczęła się dyskusja na temat przyszłych wypraw SKT Per Pedes. Oczywiście mamy nadzieję, że nie był to nasz ostatni wyjazd rowerowy w tym roku. Jednakże teraz, wszyscy myślimy o wyprawie w góry, na którą wybierzemy się już za dwa tygodnie. Niektórzy już zaczynają myśleć, co zapakować do plecaka.
Jest to bardzo słuszne działanie, znając życie, 2 tygodnie przelecą w ekspresowym tempie i nim się obejrzymy, znów się spotkamy – tyle tylko, że tym razem w górach.


                                                                                                                                                                                                     

SKT - rajd rowerowy 09.2015 SKT - rajd rowerowy 09.2015 SKT - rajd rowerowy 09.2015